“Kalite Bizim İlkemizdir”

INNOPRENE

Kumho Polychem Co, Ltd. büyük ölçüde EP (D) M pazarında ve aynı zamanda en iyi EP (D) Kore'de M üreticisi olarak otomobil endüstrisine arz ve talep istikrarına katkıda bulunacak ve sürekli Ar-Ge ve üreten yoluyla dünyaca ünlü şirketler ile dengeleme mükemmel kalitede çeşitli ürünleri.

INNOPRENE
Özellikler

Biz termoset kauçuk elastikiyetini ve üretim ve EP kauçuk araştırma teknolojisindeki bizim 20 yıl tecrübeye dayalı termoplastik uyumluluk vardır termoplastik kauçuk, innoprene geliştirdik.

INNOPRENE(BLACK)INNOPRENE(NATURAL)

INNOPRENE ( SİYAH )                                     INNOPRENE ( DOĞAL )

Genel bakış

Kumho Polychem Co., Ltd tarafından sağlanan çeşitli innoprene ürünleri. Polyolefin tipinde termoplastik elastomerler ve bunlar EP (D) M ya da CR kauçuk mevcut ısıyla ürünleri yerini alabilir. Malzeme de son zamanlarda çevre sorunları için görüşülmekte olan yumuşak PVC'nin yerine yapabiliyor. Ayrıca, malzeme, bu nedenle hafif ağırlıklı ürünler geliştirmek mümkündür, düşük ağırlık taşımaktadır.

Innoprene zaten tamamen çapraz bağlanmış ve nihai kullanımdan önce ilave bir çapraz bağlantı işlemi için bir ihtiyaç vardır bir üründür. Bu hurda kolay geri dönüşüm için izin veren bir çevre dostu malzeme işleme kaynaklanan olduğu gibi, aynı zamanda, işlemleri basitleştirmek ve prime maliyetini azaltmak mümkündür.

Innoprene ekstrüzyon kalıplama, enjeksiyon kalıplama, şişirme ve cihazlar kullanarak kalıp mümkündür Normal plastik reçine gibi takvim işleme. Özellikle, ekstrüzyon alanında uygulamak mümkündür yeni malzemeler arasında yer alıyor. (otomobil cam çalışma kanalı ve inşaat pencere conta vb)

1- Hafif

2- Mükemmel kimyasal direnç ve ısı direnci

3- Mükemmel elektrik özelliği

4- Düşük kalıcı genleşme ve sıkışma oranları

5- dinamik yorgunluğa karşı mükemmel direnç

6- Mükemmel yırtılma dayanımı

7- Mükemmel ozon geçirmez ve hava şartlarına

8- Geri Dönüşüm


INNOPRENE 5000 SERİSİ


TPO

Kumho Polychem Co, Ltd. büyük ölçüde EP (D) M pazarında ve aynı zamanda en iyi EP (D) Kore'de M üreticisi olarak otomobil endüstrisine arz ve talep istikrarına katkıda bulunacak ve sürekli Ar-Ge ve üreten yoluyla dünyaca ünlü şirketler ile dengeleme mükemmel kalitede çeşitli ürünleri. Biz termoset kauçuk elastikiyetini ve üretim ve EP kauçuk araştırma teknolojisindeki bizim 20 yıl tecrübeye dayalı termoplastik uyumluluk vardır termoplastik kauçuk, innoprene geliştirdik.

Genel bakış

INNOPRENE 5000 Serisi, termoplastik elastomer, özellikle otomotiv hava yastığı kapı için tasarlanmış gibi DAB, SAB, PAB ve KAB olarak kapsar. Ürün, düşük bir sıcaklıkta yüksek erime akışı ve mükemmel esneklik sergiler.


Özellikleri Birim Test Metodu 5430B 5431B 5430BM
Sertlik (15 sn) Kıyı ISO 868 40 40 40
Spesifik Yer Çekimi - ISO 1183 0.89 0.88 0.89
Gerilme Direnci kgf / cm² ASTM D412 ISO 37 160 110 110
Uzaman % ASTM D412 ISO 37 500 350 500
%100 Modüllü kgf / cm² ASTM D412 ISO 37 90 85 80
Izod Darbe @ Oda Sıcaklığında kgf • cm / cm ISO 812B NB NB NB

 

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz hakkına bilgi almak için bize form aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

İletişim Bilgileri

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry