“Kalite Bizim İlkemizdir”

Işık ve Ozon Koruma Mumlar

Işık ve ozon koruma mumlar

Controzon ozon koruma mumlar ebonitleştirilmiş yüzeyde mumun düzgün bir esnek bir film oluşturarak, zararlı ozon ve hafif etkilerden statik olarak yüklenen vulkanizatları korur.Kimyasal olarak aktif Antiozonanlar ve anti-aging ajanlar için göç yardım olarak Controzon antiozonantlar esastır ve "buzlanma" etkisi (balmumu ölçüm yaklaşık 2 phr) olarak bilinen ozon hasarını önlemek. Pellet, basit bir doz ve olası tartım olarak teslim.

Özellikler

Controzon

Ayrıca kalıp ve ekstrüzyon makaleler, mikroselüler kauçuk ve konveyör bantlar gibi orta sıcaklıklarda gıda sanayinde kullanılan NR, IR, SBR ve CR dayalı kauçuk makaleleri, Universal antiozonant balmumu.

Controzon - Technical Data Sheet

34 K

 

Controzon W

Bu tür gıda teması ile kalıp ve ekstrüzyon makaleler, mikroselüler kauçuk ve konveyör bantlar, yanı sıra ürünleri gibi orta sıcaklıklarda kullanılan NR, IR, SBR ve CR dayalı kauçuk makaleleri, Universal antiozonant balmumu.

Controzon W - Technical Data Sheet

34 K

 

Controzon Artı

Orta ölçekli gibi kalıplı ve ekstrüzyon makaleler, mikroselüler kauçuk gibi yüksek sıcaklıklar ve konveyör bantlar yanı sıra gıda uygulamaları için (12 phr mum kadar dozaj) kadar askıya tüm ortak elastomerler dayalı kauçuk makaleler için.

Controzon Plus - Technical Data Sheet

34 K

 

Controzon S

NR, IR, SBR ve CR göre siyah kauçuk eşyalar için, örneğin lastik ya da aktarma kayışları, kalıplama ve ekstrüzyon haberler, mikro-kauçuk gibi yüksek sıcaklıklar (12 phr mum kadar dozaj).

Controzon S - Technical Data Sheet

25 K


Cazibe

Katılaşma noktası [° C]

Ozon testi için [° C]

BfR

FDA

Doz [phr]

Literatür

Controzon

56 ± 2

≈ 25

+

+

2 – 6

Labormitteilung 4470

Controzon W

56 ± 2

≈ 25

+

+

2 – 6

Labormitteilung 4474

Controzon Artı

68 ± 3

≈ 40

+

+

2 – 6

Labormitteilung 4469

Controzon S

64 ± 3

≈ 40

+

+

2 – 6

Labormitteilung 4526

 

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz hakkına bilgi almak için bize form aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

İletişim Bilgileri